סיפור על מפגש אינטימי אחד

ליווי סקס , סיפור ארוטי , סקס , סקס באוטו

סיפור על מפגש אינטימי אחד


יש אנשים שחיים ברשת, אתה תמיד יכול למצוא אותם באתרים כאלה או אחרים. את כבר לא מופתעת לראות באתר היכרות נוסף פנים מוכרת. זה קרה גם הפעם, אבל הפעם ראיתי לא סתם תמונה של ידיד ותיק, אלה תמונה של גבר יפה ביותר. יום אחד ראיתי אותה והבנתי שאני רואה גבר שאני חייבת מפגש אינטימי איתו כאן ועכשיו. הוא היה מושלם.
כמובן שבכלל שאני בחורה הגונה, החלטתי לצוד אחריו, אבל שלא יבין ישר את הכוונות שלי. אנחנו גם לא מחפשים דרכים פשוטים, הראי איזה גבר היה מסרב להצעה ישירה של בחורה לסקס. איך התחלנו לנהל שיחה אני לא אספר, אבל אני חייבת להגיד שנדלק בינינו אש בשניה אחד וכבר באותו הערב ישבתי בהונדה שלו.
הוא ישב, כמובן, לידי. יפה כמו שדמיינתי. היה לנו ממש קל לנהל שיחה, לא היה גם צורך לדבר יותר מידי, העיניים שלנו כבר אמרו הכל. לאן לנסוע? אין סיכוי שנספיק לאנשהו. הרכב עצר וכבר לא היה משנה שום דבר. סיגריה…. המושב האחורי היה נוח, אני אוהבת הונדות. המצב הלא רגיל לגילי היה מחרמן, הרגשתי את עצמי כמו אחת מנערות ליווי ברמת גן. רציתי להרגיש את הידיים שלו, את השפתיים ואת הנשיקות שלו. לא שמתי לב איך נשארנו ערומים.
הנשיקות היו כל כך חמים, בטעות נגעתי בזין שלו, שעוד היה מכוסה בתחתונים. הוא היה כל כך קשה שהרגיש כמו אבן. השפתיים שלי השתחררו משפתי שלו והתחלתי לרדת למטה. חזרה שלו ואז ישר אל הבטן.  ירדתי עוד יותר למטה, שחררתי את הזין שלו והתחלתי לנשק את הראש שלו. ואחרי זה לקחתי אותו לתוך הפה, לכל האורך. הוא הוציא את הגניחה הראשונה שלו. הזזתי עם השפתיים למעלה-למטה ונהנתי מכל רגע. הרגשתי תשוקה כל כך חזקה שהייתי קרובה לאבד הכרה.
אבל פה שלי היה ממש לא מספיק בשבילו, הוא רצה את כל כולי. הידיים החזקות שלו הרימו אותי ומצאתי את עצמי על הברכיים שלו. הוא החדיר את הזין החם והקשה שלו לחור שלי ואת הגניחות שלי אולי שמעו כל השכנים. רכבתי עליו וידעתי שאני כבר לא מסוגלת לשלוט על כלום. הייתי בשליטה מלאה שלי, הוא כיוון את כל התנועות שלי. החדירות שלו הפכו ליותר עמוקות כל שניה ואז גל מתוק של אורגזמה עבר דרך כל הגוף שלי. הוא לא היה מסוגל להחזיק יותר גם בעצמו והרגשתי זרם חזק מתפוצץ בתוכי.

Tags: