בוקר טוב

דירות דיסקרטיות , ליווי סקס , סיפור ארוטי , סקס

בוקר טוב

התעוררתי מהרגשה מאוד נעימה בין הרגליים. פתחתי את העיניים וראיתי חברה שלי עם זין בתוך הפה. כנראה היא החליטה לנצל את זקפת בוקר שלי. הלשון שלה גלש על העמוד מהביצים ועד הראש ואז היא הייתה בולעת אותו לכל האורך. כל פעם היא ניסתה לבלועה אותו יותר ויותר עמוק. היד הימין שלה ליטפו את הביצים ויד שמאל עזרה לפה שלה לפעמים. עם הרגשה מענגת כל כך תמיד כיף להתעורר.

היא התחילה להגביר את הקצב, לפעמים היא הייתה משחררת את הזין מהפה כדי להרטיב את השפתיים שלה עם הלשון. אז היא ישר הייתה בולעת את הזין בחזרה. היא אהבה את זה, היא תמיד אהבה למצוץ זין. לפעמים כאשר היא הייתה עוצרת היא הייתה מסתכלת לתוך העיניים שלי עם חיוך ומרביצה את עצמה עם הזין על הלשון.

אז היא הסתובבה אלי עם התחת והתיישבה על הזין. תנועה אחד מלוות בגניחה חזקה והזין עמוק בתוך החור שלה. הרגשתי איך המיצים שלה נזלו על הרגליים. היא זרקה את הראש שלה אחורה והתחילה את התנועות עם התחת. יד שמאל שלה מחצה את השדיים ויד ימין שיחה עם הדגדגן. החדר התמלא בצלילים של סקס. אני רק שחבתי על המיטה וחיכיתי עד שהיא תגמור. אהבתי להסתכל על העיכולים של הגוף המדהים שלה ועל התחת לא פחות מדהים שלה.

לא שמתי לב איך הידיים שלי תפסו את התחת המדהים הזה. מחצתי אותו קצת ואז ליקקתי אחת האצבעות והתחלתי לעסות את החור האחורי שלה. גניחות והתנועות שלה התגברו. לחצתי יותר חזק על החור, אבל הוא לא נכנס בקלות. לכן הוצאתי חומר סיכה מהמגירה, מרחתי אותו על האצבע והכנסתי אותו לחור שלה. זה היה הרגע שהבחורה המתוקה שלי קיבלה את האורגזמה שלה. היא נפלה על המיטה בלי כוחות.

בלי לחכות עד שהיא תחזור לעצמה הפכתי אותה על הבטן, התיישבתי מלמעלה וכיוונתי את הזין שלי לתחת. באיטיות הראש נכנס לתוך החור, אז גם הזין נכנס די בקלות. התחלתי לזיין אותה באיטיות, איך אהבתי לזיין את התחת שלה קשה לתאר במילים. היא ענתה על המעשים שלי עם גניחות חזקות. משכתי אותה למעלה לתנוחה של דוגי. תפסתי את השיער שלה ומתחיל לזיין אותה בכל הכוח. היא צורחת, אבל אלה צרחות של הנאה. אני נהנה מהחור הצר שלה ומשנה כל פעם את הקצב. אני שם לב להשקפה שלנו במראה. גוף סקסי שלה עם שדיים קופצות. אני חייב למחוץ אותם וזה מה שאני עושה. היא מתחילה לעזור לי עם תנועות משלה. עיניים סגורות, לשון מלקק בלי סוף את השפתיים, יד משחקת עם הכוס.

"אני רוצה שתזיין אותי בשני החורים" – היא לוחשת פתאום.

בלי לחשוב פעמיים מוציא את הזין מהתחת ומכניס לכוס. היא שוב צועקת. אחרי מספר רגעים הזין שוב בתחת ואני ממשיך ככה מספר סיבובים. "ככככןןן!!" – היא צורחת -"תזיין אותה ככה" זה מאוד מחרמן, אבל זה לא נוח ככה. בסופו של דבר אני בוחר בתחת שלה וממשיך לזין אותה לשם. רגע אחרי זה ואני ממלא אותה בשפיך. היא מרגישה את זה וזה מה שגורם לה לגמור שוב פעם.

גם אתה מחפש לעצמך בחורה כזאת? תמיד תוכל למצוא אחת כזאת ב-Geisha Escort

Tags: