מפגש אינטימי על החוף

סיפור ארוטי , סקס

מפגש אינטימי על החוף

אני רוצה לספר על מפגש אינטימי שקרה לי כאשר יצאתי לחופשה בטורקיה. ושם קרה לי סיפור יוצא דופן. ערב אחד ישבתי בבר ליד החוף. הזמנתי קוקטייל בלי הרבה אלכוהול ונהניתי מהעולם שסביבי. לידי ישב בחור צעיר ומקסים, שמתי לב עליו מיד. נפגשנו במבטים שלנו, הרגשתי רעד מתוק רץ בגופי, חייכתי לו בצורה הכי מתוקה שיכולתי. הבחור הציע לי לשתות קוקטייל על חשבונו, אני כמובן לא סירבתי. כעבור שעה, נדמה היה לי שאנחנו יודעים הכל זה על זו. אז הוא הציע לי לטייל לאורך החוף והסביר שזה מאוד רומנטי.

טיילנו על החוף, החזקנו ידיים, דיברנו על הרבה דברים, הרגשתי כמו ילדה חסרת דאגות לידו. החלטנו לשבת על החול ולהנות מהגלים. ידו העדינה ליטפה את שערי, אצבעותיו חלפו על צווארי החינני. פניתי אליו. הוא נישק אותי, בשפתי העסיסיות, השמנמנות. הוא היה כל כך עדין עד שלא יכולתי להתנגד לו. הוא פתח את כפתורי הסרפן הקצר, ושדי נפתחו למבטו. הוא ליטף בעדינות את הפטמות שלי. גופי רעד תחת העדינות שלו. רגלי התחילו לרעוד אינסטינקטיבית, הוא לאט לאט פרש את ברכי והתיישב בין רגלי. באותו רגע, הרגשתי איך הזין העומד שלו לוחץ בין הרגליים שלי, זה היה כל כך נחמד! הוא הוריד את התחתונים שלי וגם את שלו.

יכולתי להרגיש את הזין הנפוח והחם שלו נוגע הכוס שלי, זה שיגע אותי. הוא בעדינות דחף את הזין שלו על הקמטים בכוס שלי. כל רגע הגוף שלי פחות ופחות היה בשליטה שלי. ועכשיו הגיע הרגע שבו הוא התחיל להיכנס לתוכי… איטי מאוד … כן זה היה מושלם! הוא הגביר את הקצב שלו בכל רגע. יכולתי להרגיש את אשכיו פועמים על התחת שלי, כמה נחמד זה היה… הזזתי את הגוף שלי כנגד התנועות שלי וזה היה מגרה אותו עוד יותר. ייבבתי כמו כלבה רעבה. בתוך הראש שלי הכל היה מעורב כאשר הוא הפך אותי עם התחת כלפיו, פרשתי את הרגליים שלי רחב יותר, וכופתי את הגב שלי כמו חתולה … הוא הכניס בכוח את הזין שלו לתוכי, חשבתי שאני יתעלף מהנאה. עשינו סקס כמעט עד הבוקר. התעוררתי משחר הבוקר, פניתי אל המכשף שלי ונישקתי אותו בעדינות על השפתיים. למחרת עזבתי ולא נפגשנו עוד.

Tags: