לילה עם ידידה

אורגיה , סיפור ארוטי , סקס

לילה עם ידידה

יום אחד ישבתי אצל ידידה ולא שמתי לב לזמן. תחבורה ציבורית כבר לא עבדה וגרתי יותר מידי רחוק כדי ללכת ברגל. זה מצב רגיל, לא פעם ראשונה שזה קורה. ישבנו ראינו סרט אני, היא ואחד הידידים שלה שהגיעה לבקר אותה מעיר אחרת. זה לא היה פעם ראשונה שאני נשאר לישון אצלה וזה תמיד היה נגמר בסקס. לא, אני לא הייתי היחיד אצלה. היא אהבה סקס ושכבה עם הרבה גברים, היא לא הייתה נערת ליווי או משהו. זה היה מעניין לראות מה יקרה הלילה, בכל זאת אנחנו לא לבד איתה.

הייתה לה מיטה ענקית וזה היה המקום היחיד לישון בו. שכבנו שלושתנו, אני והבחור בתחתונים והיא בפיג'מה דקה, למרות שהיא ישנה בערום בדרך כלל. כמובן שאף אחד לא היה מסוגל להירדם, כי כולנו חשבנו רק על דבר אחד. התחלתי ללטף את הבטן שלה, את השדיים ו…נתקלתי ביד שלו. מסיר את היד ועובר לרגל. מתחיל לאט לאט לעלות למה, מתחת לפיג 'מה ומגלה שהיא בלי תחתונים.

אני מבין שהיא הייתה בטוחה שמשהו יהיה. היא כבר הייתה רטובה, ברגע שנגעתי שם היא הסתובבה אלי והתחלנו להתנשק. אחרי זה היא הסתובבה אליו. אז התחלנו איתו ביחד להוריד ממנה את הפיג 'מה. התחלנו לחבר, לנשק וללטף את הגוף שלה. היא שיחקה עם האיברים שלנו דרך תחתונים. אז הוא מתרומם קצת למלה, היא מורידה את התחתונים שלו ובולעת את הזין שלו, אני בינתיים יורד למטה ומתחיל ללקק את החור שלה.

כמה דקות אחרי זה אני מפסיק ומוציא מהמגירה ליד המיטה את הקונדומים. מוציא את כולם וזורק על המיטה. הוא לקוח אחד. אנחנו מעמידים אותה על הברכיים, הוא מכניס לה מהאחורה ואני נותן לה את הזין שלי למצוץ. בגלל שהוא זיין אותה לא היה לה נוח למצוץ, לכן תפסתי אותה על הראש והתחלתי לזיין אתה ישר לתוך הגרון.

כמה דקות אחרי זה היא מציעה לנו להחליף תנוחה. אני נשכב על המיטה, היא מתיישבת מעלי עם הגב, מורידה את הקונדום שלו ומתחילה למצוץ לו. אני מוחץ את הירכיים שלה ונותן סטירות על הטוסיק. אני מתחיל לשחק עם פי הטבעת שלה ואז מכניס אצבע בפנים. אני שוב פעם מושיט את היד אל המגירה ומוציא חומר סיכה, מורח אותו על החור שלה ועל האצבעות ומכניס שני אצבעות. היא עוצרת לשניה ואני מציעה להחליף תנוחה.

היא נשכבת על הגב ומורידה את הראש מקצה המיטה, הוא שוב פעם מכניס את הזין שלו לתוך הגרון. אני התקרבתי אליה מצד השני, הרמתי את הרגליים שלה על הכתפיים והתחלתי להכניס את הזין שלי לתוך התחת שלה. אני מתחיל לזיין אותה באיטיות, עם יד אחד אני משחק עם הדגדגן שלה, אני יודעה שהיא אוהבת את זה. הבחור מזיין אותה במהירות וכמה דקות הוא גומר ישר לתוך הפה שלה. אז הוא עולה על המיטה ומנשק אותה, מלקק את השדיים שלה. היא גומרת כמה דקות אחרי.

אני ממשיך לזיין אותה בתנועות חזקות ומהיאות, בלי להחזיק את העצמי בידיים, היא מרגישה שאני הולך לגמור ולוחשת "תגמור לי בפה". אני מוציא את הזין מהתחת שלה ומושך אותה למלה. היא נעמדת על הברכיים מולי ותופסת את הזין שלי עם הפה. היד שלה מתחיל לאונן את הזין שלי במהירות ואני מתחיל לגמור ולמלא את הפה שלה עם שפיך.

Tags: